Home/Frankrijk/Lyon/MINI/Cooper S Cabrio

MINI Cooper S Cabrio

MINI Cooper S Cabrio
huren in Lyon

Cabrio

Huur een MINI Cooper S Cabrio in Lyon. Vergelijk de beste verhuurders, bekijk prijzen en boek direct via WhatsApp. Bezorging op locatie in Lyon inbegrepen.

450
Vanaf prijs / dag
204
PK
234
km/h topsnelheid
Cabrio
Categorie

Beschikbaar bij verhuurders

MINI Cooper S Cabrio beschikbaar

 MINI Cooper S Cabrio huren in LyonEnterprise

MINI Cooper S Cabrio

Hertz Nederland

Vanaf € 175 / dag

Iconische compacte premium hatchback — wendbaar in de stad, karaktervol onderweg.

Bekijk aanbod

Aanbieders

Verhuurders voor MINI Cooper S Cabrio in Lyon

Uitgelichte Aanbieders

Enterprise
Hertz Nederland
0.0 (0 reviews)

Hertz Nederland

Hertz is een van de grootste autoverhuurders ter wereld, opgericht in 1918 en met vestigingen door heel Nederland — waaronder Schiphol en alle grote steden. Naast het reguliere wagenpark biedt Hertz een premium vloot met luxe sedans, SUV's en ruime busjes van BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche, Range Rover en Volkswagen. Landelijke dekking, zakelijke facturatie en lange-termijnverhuur maken Hertz de logische keuze voor bedrijven en frequente huurders.

ZakelijkLuchthaven ServiceLange TermijnVIP Transfer

Actief sinds 1918

Op zoek naar een MINI Cooper S Cabrio huren in Lyon? Bij Luxe Autos Huren vindt u de beste verhuurders die deze Cabrio in Lyon beschikbaar hebben. MINI is een wereldwijd gerenommeerd automerk bekend om exclusiviteit en prestaties. Vergelijk prijzen, bekijk de vloot en boek direct via WhatsApp — bezorging aan huis of op uw hotel inbegrepen.

MINI Cooper S Cabrio — de perfecte auto voor Lyon

Een exclusieve auto huren in Lyon tilt elke gelegenheid naar een hoger niveau. Elke MINI vertegenwoordigt vakmanschap, design en rijplezier van topniveau. De MINI Cooper S Cabrio is de ideale keuze voor bruiloften, fotoshoots, VIP-transfers of gewoon een onvergetelijk weekend. Via onze verhuurders in Lyon boekt u snel en eenvoudig.

Specificaties MINI Cooper S Cabrio

De MINI Cooper S Cabrio beschikt over 204 PK, een topsnelheid van 234 km/h, beschikbaar vanaf € 450 per dag. Cijfers die voor zich spreken, maar het echte verhaal begint zodra u in Lyon de motor start en de Cooper S Cabrio onder u voelt reageren.

Voor welke gelegenheid in Lyon?

Plan uw verblijf in Lyon met de MINI Cooper S Cabrio als het hoogtepunt. Of u nu op zakenreis bent en een VIP-transfer nodig heeft, of simpelweg een dag lang wilt genieten van het rijgevoel — de Cooper S Cabrio maakt elke gelegenheid buitengewoon. Onze verhuurders in Lyon bieden bezorging op uw hotel of kantoorlocatie.

Zo huurt u een MINI Cooper S Cabrio in Lyon

Een MINI Cooper S Cabrio huren in Lyon via Luxe Autos Huren is simpel. Bekijk de beschikbare verhuurders hieronder, vergelijk de vloot, services en reviews, en neem direct contact op via WhatsApp voor een offerte op maat. De verhuurder bezorgt de auto op de locatie van uw keuze in Lyon — uw hotel, kantoor of een specifiek adres. Geen ingewikkelde boekingsystemen, gewoon persoonlijk contact en een auto die op u wacht. Bekijk ook andere modellen van MINI of ontdek het volledige aanbod in Lyon.